Červenec 2014

Dívčí trapasy

15. července 2014 v 20:21 | B&B |  Na tohle bych nejradši zapomněl/a

Nikola (15)
Stalo se to celkem nedávno, když jsem byla s kamárady na chalupě. Už od začátku se mi tam líbil jeden kluk, brácha nejlepší kamarádky. Bylo tam spoustu lidí, ale já měla oči jen pro něj. Jednou večer se mě Petr rozhodl vzít na pláž k vodě. Začali jsme se nevinně provokovat a dostalo se to až k tomu, že mi sebral telefon a dal si ho k sobě do kapsy. Asi půl hodiny jsem ho přemlouvala, aby mi ho vrátil, ale on ne. Za chvíli už jsem začala být dost nervózní, že má něco co mu nepatří, rozhodla jsem se tedy, že si pro něj prostě do té kapsy sáhnu. Když mi ruka odhodlaně zajela do té kapsy, něco jsem opravdu našla, ale telefon to nebyl. Ruku jsem okamžitě vytáhla, když jsem si uvědomila co jsem to nahmatala. Bylo mi tak trapně když jsem zjistila, že jeho kapsa byla jak bez telefonu, tak děravá.

Vajíčkový challenge

14. července 2014 v 20:29 | B&B |  Videa
Konečně můžeme začít přidívat na blog, když už máme hotový i layout. Co na něj říkáte vy? Nám se moc líbí, přesně takový jaký jsme chtěli. Ale dost o layoutu.

Připravili jsme si pro vás krátké video s názvem Vajíčková challenge. Snad se vám bude líbit a do komentářů piště jestli se vám taková videa líbí. Pokud se vám líbí tak si můžete napsat na jaké téma by mělo být další video.


VELKÝ COMEBACK!

8. července 2014 v 16:29 | B&B

Zdravíme všechny blogerky začíná nám léto, tak jsme se opět rozhodli, že se s vámi podělíme o naše společné zážitky, videa, fotky, drby o klukách apod.

Připravujeme pro vás už spoutu zajímavých článků a praštěných videí, jen čekáme kdy se nám ozve naše oblíbená grafička ohledně layoutu, aby se mohl blog pořádně rozjéct se vším všudy. Proto vás prosíme, aby jste do komentářu napsali co byste tu rádi uvítali, aby se tu líbilo všem.